III KONGRES BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU

III KONGRES BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU

Plan KBB 2024Miejsce: Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

Data: 25-26 marzec 2024

>>>> Kongres Bezpieczeństwa Biznesu – Rejestracja

„Wiedza kosztuje, ale niewiedza kosztuje więcej.”

Szanowni Państwo!

W dniach 25 i 26 marca zapraszamy na wyjątkowy i bardzo ważny kolejny już Kongres Bezpieczeństwa Biznesu, który wychodzi naprzeciw współczesnym zagrożeniom i wyzwaniom bezpieczeństwa gospodarczego naszego kraju.

Dynamiczny rozwój przemysłu 4.0, nowych technologii, sztucznej inteligencji, sieci 5/6G i Internetu Rzeczy stwarza nowe i nieznane jeszcze zagrożenia, wyzwania dla gospodarki, rynków krajowych i zagranicznych, nowych relacji konkurencyjności, a nawet zwalczania się i ostrych rywalizacji kapitału zagranicznego i krajowego.

Bezpieczeństwo biznesu jest naszą wspólną, polską sprawą, a organizatorzy Kongresu: Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego oraz Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych wspomagają polskich przedsiębiorców w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań bezpieczeństwa biznesu.

Celem Kongresu jest omówienie najważniejszych zagrożeń z obszaru zapewnienia bezpieczeństwa fizycznego, organizacyjnego, technologicznego, osobowego i prawnego aby wspierać przedsiębiorców w skutecznym zabezpieczeniu swojej działalności.

Szczególną uwagę zwrócimy na cyberzagrożenia, szpiegostwo gospodarcze, bezpieczeństwo sieci komputerowych, włamania, napady, wymuszenia i wycieki informacji.

Przedstawimy korzyści wdrożenia przemyślanej polityki bezpieczeństwa firm i rozwiązania pozwalające zwiększyć zyskowność przedsiębiorstw dających gwarancję bezpieczeństwa i poufności przekazywanych informacji oraz wiarygodność i solidność partnerską.

Przedsiębiorco! Twój biznes i Twoje bezpieczeństwo zależy od Ciebie.

>>>> Zapisy, program, prelegenci Kongresu Bezpieczeństwa Biznesu

Plan KBB Spała 2024

Debata ekspertów: Nowoczesne technologie-AI w biznesie, czy jesteśmy gotowi na ich wdrożenia i praktyczne funkcjonowanie.

Moderator: red. Agnieszka Mosór-Kozłowska – Dziennikarka, youtuberka, wykładowczyni akademicka, trenerka medialna

 

Debata profesorska: Czy i na ile jesteśmy (nie) przygotowani na zagrożenia bezpieczeństwa gospodarczego kraju i biznesu.

Moderator: prof. dr hab. gen. dyw. Bogusław Pacek – Dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego

 

This post was written by