Meeting patriotyczno-gospodarczy

Meeting patriotyczno-gospodarczy

Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego we współpracy z Kierownictwem Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ i Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ było organizatorem „Meetingu patriotyczno-gospodarczego”, który odbył się w dniu 8 listopada br. w Muzeum Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego w Warszawie. Meeting miał na celu upamiętnienie dokonań i zasług gen. Tadeusza Kościuszki na rzecz wolności i niepodległości Polski i USA w przededniu obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Przy tej okazji uhonorowano „Pierścieniem Patrioty”:

  • Annę Szczęśniak – Wieloletnią Prezes, Członka Zarządu i współzałożycielkę firmy SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.
  • Jerzego Połomskiego- Sławnego piosenkarza, popularnego artysty estradowego i aktora
  • Janusza Michalskiego – Prezesa Zarządu MIND Sp. z o.o.
  • gen. Zbigniewa Ścibor-Rylskiego – Prezes Zarządu Głównego Związku Powstańców Warszawskich

Uroczystość tą celebrowali: płk Tadeusz Koczkowski – Przewodniczący Kapituły Pierścienia i jej członkowie: Beata Drzazga, Tadeusz Donocik, gen. Paweł Pruszyński.

Uczestnicy uroczystości wysłuchali pięknego i wzruszającego koncertu w wykonaniu Zespołu DRAGON YOUNG Klubu DO RSZ pod kierownictwem Beaty Burczak, a po nim zebrani goście zwiedzili wystawę poświęconą Tadeuszowi Kościuszko przygotowaną specjalnie na naszą uroczystość.

W imieniu organizatorów dziękujemy za gościnę Panu Ryszardowi Brzozowskiemu – Prezesowi Zarządu Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego.

kalendarz

This post was written by