Nie tylko obrady – atrakcje Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego

Nie tylko obrady – atrakcje Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego

Gościem specjalnym Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego będzie Zespół „Dragon”, który skupia laureatów Przeglądów Twórczości Artystycznej Wojska Polskiego. Grupa przedstawi program, który obejmuje nowości muzyki rozrywkowej, a także repertuar z długiej i bogatej historii piosenki żołnierskiej.

Vincent V. Severski, autor bestsellerowych powieści o tematyce kryminalno-szpiegowskiej będzie wyjątkowym gościem październikowych obrad.

Podczas Konferencji będzie możliwość zakupu najnowszej powieści ODWET wraz z dedykacją i podpisem autora.

Wybita polska aktorka Liliana Komorowska będzie gościem Konferencji Bezpieczeństwa Narodowego i uświetni naszą wieczorną Galę. To jedna z niewielu aktorek, które odniosły sukces za granicą i jest rozpoznawalna na świecie. W Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Liliana Komorowska wystąpiła między innymi u boku takich aktorów jak: Diana Rigg, Peter Weller, Donald Sutherland, Telly Savalas, Tom Selleck, Aidan Quinn czy Ben Kingsley. Aktorka od lat jest zaangażowana w działalność na rzecz szerzenia polskiej kultury w środowisku kanadyjskim, za którą została odznaczona Srebrnym Medalem Zasługi.

Odkryj niezwykłą historię polskich Wojskowych Jednostek Specjalnych.

gen. prof. dr hab. Bogusław Pacek zaprasza na spotkanie autorskie podczas naszej Konferencji i promocję książki „Wojska Specjalne Sił Zbrojnych RP”.

Książka to kompendium wiedzy o elitarnych jednostkach Wojska Polskiego – wszechstronnie wyszkolonych, pozostających w stałej gotowości bojowej, działających w warunkach najwyższego ryzyka.

Jeśli interesujesz się historią polskiej armii, to ta pozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

This post was written by