Organizujemy Meeting Patriotyczny

Organizujemy Meeting Patriotyczny

Informujemy, że z okazji zbliżającej się 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego, Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych, Klub Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ organizują Wydarzenie Stulecia – Meeting Patriotyczny, który odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2020 r. w Muzeum Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego.

Podczas Meetingu chcielibyśmy uczcić narodowy sukces naszych przodków i zachować pamięć o jednej z najważniejszych bitew w dziejach Europy i świata. Niech w tym wyjątkowym dniu połączy nas duma z bohaterstwa całego narodu.

Podczas tego podniosłego wydarzenia pragniemy uhonorować wybitne osobowości symbolem patriotyzmu – „Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP” za istotny wkład w działalność dla dobra publicznego, przemian demokratycznych, rozwoju gospodarki, propagowanie patriotyzmu, budowanie nowoczesnego państwa polskiego i jego pozytywnego wizerunku w świecie. Nasz Pierścień znajduje się już w Muzeum Narodowym, Muzeum Powstań Śląskich, Muzeum Wojska Polskiego i Sanktuarium Klasztoru na Jasnej Górze. Podczas Meetingu planujemy przekazać go do Woodrow Wilson Presidential Library & Museum, Muzeum Niepodległości, Muzeum Bitwy Warszawskiej, a także Muzeum im. gen. Władysława Andersa.

Będziemy również wyróżniali pierwszy raz w Polsce przedstawicieli służby zdrowia Statuetką „Serce za Serce w walce z koronawirusem.

KOMITET ORGANIZACYJNY

KOMITET HONOROWYSTATUETKA „SERCE ZA SERCE

This post was written by