Przygotowujemy Panteon osób uhonorowanych Pierścieniami

Przygotowujemy Panteon osób uhonorowanych Pierścieniami

Wkrótce planujemy wydanie w formie albumu Panteonu osób uhonorowanych Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP oraz Pierścieniem Patrioty.

Miło nam poinformować, że posiadamy pokazową, jeszcze próbną wersję albumu z osobą Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który można obejrzeć w naszym biurze lub na naszych stronach internetowych i profilach społecznościowych.

W związku z przygotowaniami do wykonania ostatecznej wersji Panteonu zwracamy się do osób uhonorowanych z prośbą o przysłanie odpowiedniego zdjęcia dobrej jakości, najlepiej w cyfrowej wersji oraz opis swojej osoby ok. 100-150 znaków do zamieszczenia pod fotografią, na adres biuro@swbn.pl lub  biuro@ksoin.pl.

Planujemy, aby każda osoba wyróżniona „Pierścieniem” miała swój zindywidualizowany egzemplarz ze swoim zdjęciem na pierwszej karcie, podobnie jak Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Każda firma lub organizacja może ubiegać się o umieszczenie jej nazwy i logo w Panteonie, jako Mecenas wydania. Będzie dla nich przygotowana specjalna, ozdobna karta.

Zobacz

Panteon osób uhonorowanych Pierścieniem Stulecia Niepodległości RP i Pierścieniem Patrioty – wybrane karty

Panteon 2020 r.

This post was written by