Zapraszamy na 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zapraszamy na 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zapraszamy na 13. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

#EKMŚP to największe takie wydarzenie w Europie! Od 2011 roku jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, pl. Sławika i Antalla 1

Termin: 26 – 27 października 2023 r.

DARMOWA REJESTRACJA ➡️ www.ekmsp.eu

Jesteśmy częścią tego wydarzenia i serdecznie zapraszam/y do wzięcia udziału w Europejskim Kongresie MŚP w Katowicach.

 

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw powraca w wielkim stylu, aby otworzyć drzwi dla przedsiębiorców, samorządowców oraz ekspertów z całego świata. Wszyscy spotkają się w dniach 25-27 października. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się areną dyskusji, inspiracji i wymiany myśli, koncentrując się na kluczowych tematach dla przyszłości biznesu.

Tegoroczna, trzynasta edycja kongresu obraca się wokół pytania: „Ready for Change?”. W świecie nieustających zmian gospodarczych, społecznych i technologicznych przedsiębiorcy muszą być gotowi na adaptację i innowacje. #EKMSP 2023 skupi się na kwestiach kluczowych dla biznesu, łącząc wiedzę ekspertów z różnych dziedzin, a zainauguruje go debata o zmianach i ich znaczeniu dla przyszłości pt.: „Ready for Change!” z udziałem podróżnika i działacza społecznego – Jana Meli oraz przedsiębiorcy, sportowca i filantropa – Rafała Sonika.

Zaplanowano ścieżki tematyczne, które będą obracały się w tematach: prawa i podatków, finansowania, inwestowania, HR, trendów technologicznych, marketingu i sprzedaży, inteligentnych miast dla biznesu oraz współpracy międzynarodowej, czyli wychodzeniu na rynki zagraniczne.

Bezpłatna rejestracja i program: www.ekmsp.eu.

Oprócz paneli, wystąpień i warsztatów zaplanowano międzynarodowe spotkania B2B, Targi Biznes Expo oraz targi pracy Work for All, na których będzie można znaleźć pracownika jak i pracodawcę.

Jakie będą główne zagadnienia tegorocznej edycji? Poznaj ścieżki tematyczne, które nadadzą ton i kierunek rozmów, debat, paneli dyskusyjnych, wystąpień i warsztatów.

This post was written by