Zapraszamy na IV Zjazd Pracowników Pionów Ochrony Informacji Niejawnych

Zapraszamy na IV Zjazd Pracowników Pionów Ochrony Informacji Niejawnych

W tym roku spotykamy się w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku Grand Stasinda w dniach 19-21 listopada.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nabyć solidną dawkę wiedzy o aktualnych zagrożeniach dla bezpieczeństwa informacji niejawnych i  najnowszych trendach w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz dobrych praktyk w ochronie informacji niejawnych.

Przedstawimy najnowsze narzędzia, technologie i innowacyjne rozwiązania  w dziedzinie ochrony informacji, takich jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, blockchain itp.

Omówimy temat analizy ryzyka i zarządzania incydentami bezpieczeństwa informacji, w tym wykrywania, reagowania, śledzenia i zapobiegania naruszeniom bezpieczeństwa informacji niejawnych.

Na naszych obradach nie może zabraknąć tematyki o znaczeniu i wzmacnianiu świadomości pracowników w zakresie ochrony informacji niejawnych poprzez szkolenia i inne inicjatywy edukacyjne, na które serdecznie zapraszamy. Kalendarz szkoleń KSOIN.

Wydarzenie odbywa się równolegle z zintegrowanymi szkoleniami i warsztatami tematycznymi. Stwarzamy Państwu możliwość dowolnego uczestnictwa w prowadzonych równolegle wybranych zajęciach z ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, archiwizacji dokumentacji, obronności państwa, bezpieczeństwa obiektów.

 

Już uruchomiliśmy zapisy na obrady na stronie wydarzenia pod linkiem Zjazd Pracowników Pionów Ochrony Informacji Niejawnych (ksoin.pl).

https://www.ksoin.pl/www-ksoin-pl-krajowy-zjazd-pracownikow-pionow-ochrony-informacji-niejawnych/

Miejsce Zjazdu:

Centrum Rekreacji i Biznesu Grand Stasinda

34-530 Bukowina Tatrzańska, ul. Karpęciny 5a

Poznaj ośrodek Grand Stasinda Bukowina Tatrzańska

This post was written by